logo


Фармацевт

Фармацевт е софтвер во кој се интегрирани повеќе модули кои им овозможуваат на аптеките да ги совладаат проблемите во комплицираното фармацевстско Повеќе »

Софтвер Аптеки Фармација Рецепти Нарачки

Intelligent Network Solutions

Оваа фирма е основана 2007 година и се состои од искусни сертифицирани развивачи на софтверски решенија, а тимот го координираат искусни и oдговорни Повеќе »

Софтвер Веб Мобилни Апликации ИТ Консалтинг Информатички инженеринг

Кодит Солушн

Кодит Солушн се стреми за зголемена употреба на интернетот и присутноста на интернет на малите и средни претпријатија, преку високо квалитетни и Повеќе »

Компјутерски Софтвер Информатички Инженеринг

АлфаКом Солуции

Вршиме комплетна анализа на вашите потреби. Потоа ви нудиме неколку проекти со различни опции и цени. На крај го изработуваме или набавуваме Повеќе »

Компјутери Хардвер Софтвер Веб Дизајн Хостинг

Вортекс Компјутери

Посетете го официјалниот веб сајт на Вортекс Компјутери и ќе најдете широк асортиман на компјутери, лаптопи,компјутерска галантерија, компјутерска Повеќе »

Продажба Компјутери Хардвер Компјутерска Опрема

ЕнГен Решенија

Посетете ги салоните на ЕнГен Решенија во Гевгелија,тука ќе најдете голем избор на компјутери, лаптопи, галантерија и квалитетен сервис на вашите Повеќе »

Продажба Сервис Компјутери Компјутерска Галантерија Лаптопи

Лазаров Консалтинг

Посетете го официјалниот веб сајт на Лазаров Консалтинг Инженеринг и бидете во тек со нивните услуги од областа на развивање на современи софтверски Повеќе »

Консалтинг Софтверски Решенија Автоматизација Информатички Инженеринг

СиТ Македонија

СиТ Македонија е водечки интегратор во областа на ИТ системите на територија на Република Македонија. Својата понуда ја заснова врз креирање на Повеќе »

Софтвер Информатички Инженеринг Вмрежување ИТ услуги Решенија

АСП

Фирмата АСП е оформена во 1993 година и се развива се до денес. АСП се занимава со изготвување на најразлични бизнис софтверски решенија. Нудиме Повеќе »

Софтвер Информатички Инженеринг Бизнис Решенија Софтверски

МТ-ЕС Проект

МТ-ЕС проект е формирана 2006 год. Основна дејност ни е програмски решенија за куќна автоматика ПАМЕТНА КУЌА , и централно управување со деловни Повеќе »

Програмски решенија Програмирање Куќна Автоматика Куќа Паметна

ХАСЕЛТ

ХАСЕЛТ е компанија за развој на иновативни софтверски и ИТ решенија користејќи најнови и најмодерни ИТ технологии. ХАСЕЛТ е стратешки партнер со Повеќе »

Софтвер Веб Информатички Инженеринг Програмирање Консалтинг ИТ

Интерворкс

Добро дојдовте на официјалниот веб сајт на Интерворкс, водечка софтверска компанија во регионот на Источна Европа.Ние вршиме комплетни услуги на Повеќе »

Софтвер Информатички Инженеринг Веб Одржување Апликации

Поинт Плус

Поинт плус.......за профит плус! Додадена е новата верзија на софтверското решение за комерцијално работење – Поинт Финансии. Поинт Финансии е Повеќе »

Софтвер Пресметка Плати Финансиско Материјално Работење

ActiveSolution

Ние сме тим од искусни и креативни дизајнери и програмери кои нудат секаков вид на услуги од областа на веб дизајн, графички дизајн, софтверски Повеќе »

Компјутерски мрежи и системи Софтвер Веб Графички Апликации Дизајн

Lista na veb strani za kompjuteri Web sites about computers Листа на веб страни за компјутери

Site veb-sajtovi od Makedonija za kompjuteri na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za kompjuteri

All websites from Macedonia sorted by computers on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by computers. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за компјутери на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за компјутери

Deloven imenik za kompjuteri Business pages about computers Деловен именик за компјутери

Najdobrite veb-sajtovi za kompjuteri, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so kompjuteri. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za kompjuteri vo/za Makedonija.Best websites for computers and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to computers. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for computers in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за компјутери, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со компјутери. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за компјутери во/за Македонија.

kompjuteri) computers компјутери


Наш избор на сајтови
© 2014 Веб Адресар kompjuteri | computers | компјутери