logo


Jongis

Јонгис е компанија која нуди врвни софтверски и ИТ решенија и услуги повеќе од 25 години. Тимот на Јонгис е фокусиран на развој и имплементација на Повеќе »

софтвер ИТ решенија софтверски решенија ИТ услуги ИТ

Бланк Софтвер

Деловен Софтвер од областа на Финансиска, Материјална евиденција и Услужни дејности, кој овозможува централизирано управување со податоците, ниски Повеќе »

Blank Softver Софтвер Македонија Софтвер Скопје Софтверски Решенија Софтвер Деловен Софтвер

Амбион

Дали работите со расипливи производи: месо и месни производи, сладоледи, млеко и млечни производи, лекови, козметика или било кој друг асортиман Повеќе »

температура мониторинг контрола HACCP ХАССП аларми

Swan Soft

Комплетно софтверско решение за вашиот бизнис, веб страна, мобилна апликација или дизајн за вашите рекламни материјали и бизнис картички. Повеќе »

web design mobile application graphic design design development web development

Infogate

Инфогејт ДООЕЛ е компанија која се занимава со продажба на компјутери и компјутерска опрема и галантерија, сервис на компјутери, компјутерски Повеќе »

Сервис Поддршка

Баг компјутери

Баг компјутери е генерален увозник на брендот SKY HORSE и AMERICAN INK JET и е увозник и дистрибутер на истите. Нашата компанија се занимава со Повеќе »

Компјутери Софтвер Хардвер

Дуна компјутери

Дуна Компјутери е водечка македонска IT компанија која што обезбедува целосни решенија за интеграција и одржување во компаниите, мобилни решенија и Повеќе »

Компјутери Хардвер Софтвер

Логин Системи

Почитувани посетители на веб сајтот на Логин Системи, Ви ги претставуваме најинтересните и најбитни активности и моменти поврзани со работењето на Повеќе »

Компјутери Хардвер Софтвер

Нико Компјутери

Нико Трејд е формирана во 1989 година, како компанија наменета за трговија со компјутерски компоненти. На 15.08.1992 година се формира „Луминекс Повеќе »

Компјутери Софтвер Хардвер

Неоком

Оформен уште во далечната 1990 година како акционерско друштво со целосно македонски капитал, Неоком е една од водечките бизнис ИТ компании. Низ Повеќе »

Компјутери Хардвер Софтвер

Семос

Семос е водечка македонска компанија која обезбедува комплетни софтверски решенија, систем интеграциски услуги и IT консултации. Основните активности Повеќе »

Компјутери Софтвер Хардвер

DDCom Компјутери

ДДКом е основана на 13-ти април 2006 од тим на ИТ професионалци со преку 10 години искуство во ИТ бизнисот. Нашата главна дејност е продажба на Повеќе »

Компјутери

Се За Лаптоп

Сервис и резервни делови за сите видови на лаптопи. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. 72-б локал 17, Скопје. За секој купувач или муштерија 30% Повеќе »

Сервис Резервни делови Компјутери Лаптопи Сервис на биротехничка опрема

Lista na veb strani za kompjuteri Web sites about computers Листа на веб страни за компјутери

Site veb-sajtovi od Makedonija za kompjuteri na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za kompjuteri

All websites from Macedonia sorted by computers on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by computers. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за компјутери на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за компјутери

Deloven imenik za kompjuteri Business pages about computers Деловен именик за компјутери

Najdobrite veb-sajtovi za kompjuteri, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so kompjuteri. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za kompjuteri vo/za Makedonija.Best websites for computers and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to computers. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for computers in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за компјутери, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со компјутери. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за компјутери во/за Македонија.

kompjuteri) computers компјутери


Наш избор на сајтови
© 2014 Веб Адресар kompjuteri | computers | компјутери