logo


Фолк Радио

Фолк радио започна со работа на 31.12.1993 и е едно од првите приватни радија во Скопје. Зрачиме на фрекфенција 106,5 MHZ FM стерео. Студиото се Повеќе »

Радио Музика Забава

City Radio

Сити Радио е музичко радио кое постои од октомври 2002-ра година, а неговата мисија е да го облагороди етерот и да направи своите слушатели да Повеќе »

Радио Музика Забава Информирање

Club FM

Започнете го денот секогаш во друштво на вашиот верен пријател Club Fm, на добро познатата адреса – на фреквенцијата на 103,4. Таму ве чекаат Повеќе »

Радио Музика Забава Информирање

Совет за радиодифузија на Република Македонија

Советот за радиодифузија е независно регулаторно непрофитно тело со јавни овластувања во радиодифузната дејност. При остварувањето на своите Повеќе »

Радиодифузна дејност

Радио Браво

Август 2002, го означи почетокот на најдоброто радио во кумановскиот етер – БРАВО Радио. Од ден на ден Радио БРАВО се повеќе го освојуваше епитетот Повеќе »

Радио Музика Забава Информирање

Радио Охрид

Во охридскиот етер постоиме од 7 ноември 1957 година. Повеќе од половина век сме лидер во охридскиот медиумски простор. Поминавме во овие, повеќе од Повеќе »

Радио Музика Забава Информирање

Службен весник на Република Македонија

Јавното претпријатие„ Службен весник на Република Македонија“ ц.о. - Скопје е основано со Законот за објавување на законите и другите прописи и акти Повеќе »

Весник Печатен медиум

Mkd News

Најнови вести мкд нјус Повеќе »

Весник Вести Информации

Civil

Цивил - Центар за слобода Повеќе »

Весник Медиум

Радио Слободна Европа

Новинарите на Радио Слободна Европа ќе направат се што е во нивна моќ да осигураат дека сите објавени информации (вклучувајќи ги и оние кои се Повеќе »

Весник Медиум Инфотмации

Макфакс

Независната Новинска Агенција Макфакс, постои на пазарот од 1992 година и е првата приватна новинска агенција во Македонија и регионот, која со Повеќе »

Весник Медиум Информации

Нетпрес

Нетпрес е приватна независна новинска агенција, формирана во јануари 2007 година. Нетпрес го користи интернет како медиум и на својата страница Повеќе »

Весник Медиум Информации

СЕТТЕ Медиа Мониторинг

СЕТТЕ Медиа Мониторинг врши систематско следење на печатените медиуми во Р. Македонија и единствено во Македонија обезбедува мониторингот на online Повеќе »

Медиум

Lista na veb strani za mediumi Web sites about media Листа на веб страни за медиуми

Site veb-sajtovi od Makedonija za mediumi na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za mediumi

All websites from Macedonia sorted by media on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by media. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за медиуми на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за медиуми

Deloven imenik za mediumi Business pages about media Деловен именик за медиуми

Najdobrite veb-sajtovi za mediumi, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so mediumi. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za mediumi vo/za Makedonija.Best websites for media and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to media. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for media in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за медиуми, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со медиуми. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за медиуми во/за Македонија.

mediumi) media медиуми


Наш избор на сајтови
© 2014 Веб Адресар mediumi | media | медиуми