logo


Фармахем

Фармахем е приватна компанија за промет и консалтинг основана во октомври 1990 од д-р Јосиф Таневски. Фармахем е официјален застапник и дистрибутер Повеќе »

Еколошки консалтинг

Ремедика Клиника

Ре-Медика е првата приватна општа болница во Република Македонија, основана на 7 април 2005 година. Со тоа првпат се поставени светските стандарди за Повеќе »

Клиника Здравје

Стоматолошка ординација Круна МС

Стоматолошката ординација "Круна МС" е основана во 1990 година во Скопје, а од 1994 е сместена во ГТЦ, кула 2, кат 2. Сместена на 120м2, располага Повеќе »

Стоматологија

ПроМедика Клиника

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на реномирани мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата. Повеќе »

Клиника Општа Медицина

Поликлиника Акус Медикус

Во име на персоналот и надворешните соработници ви посакуваме пријатен престој на нашата веб презентација. Нашиот пристап кон пациентите е во духот Повеќе »

Поликлиника

Ординации Пашоски

ОРДИНАЦИИТЕ ПАШОСКИ се отворени во јануари 2007 година. Горди сме дека за овој краток период стекнавме доверба кај голем број на пациенти. Повеќе »

Ординации Здравство

Стоматологија Д-р Благоевски

Ние сме убедени дека во нашиот Центар за Естетска стоматологија и импланти "Д-р Благоевски" во Скопје ќе добиете висок квалитет на стоматолошки Повеќе »

Стоматологија

Клиника Неуромедика

Неуромедика е првата приватна поликлиника во Р.Македонија која успешно работи веќе 20 години. Таа им овозможува примарна и секундарна здравствена Повеќе »

Клиника

Сега и овде Психотерапија

Психотерапијата представува метода за поттикнување на натамошниот развој на потенцијалите на личноста, нејзино добро запознавање на себеси , Повеќе »

Психотерапија

Етерна дент стоматологија

Здравите и убави заби значат добробит и квалитет на живот, а нашиот концепт е ЗДРАВИ ЗАБИ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ. Секој пациент е исклучително важен и со Повеќе »

Стоматологија

Геронтологија

Јавната здравствена установа Геронтолошки Завод "13 Ноември" се наоѓа во Скопје, ул.4 јули 129 во Општина Ѓорче Петров и една единица во Општина Повеќе »

Геронтологија

Др. Кавај

Центар за здравје – др.Радмила Кавај со современата енергетска дијагностика,комјутерски утврдува неподнесување на одредена врста на храна Повеќе »

Дијагностика Алтернативна медицина Мултивитамини Спирулина

OrtodoncijaM

15 годишно работно искуство, едукација во западноевропските земји, посетување на стручни курсеви, усовршувања во Софија, Фиренца, Прага, Лисабон, Повеќе »

Протези

101 Hair Care

Развиена од светски познатиот и докажан дерматолог, д-р Zhang Guang Zhao, 101 формулата за коса има освоено 16 најпрестижни меѓународни признанија и Повеќе »

Проблеми со коса Нега на коса

Lista na veb strani za zdravje Web sites about Health Листа на веб страни за здравје

Site veb-sajtovi od Makedonija za zdravje na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za zdravje

All websites from Macedonia sorted by Health on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by Health. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за здравје на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за здравје

Deloven imenik za zdravje Business pages about Health Деловен именик за здравје

Najdobrite veb-sajtovi za zdravje, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so zdravje. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za zdravje vo/za Makedonija.Best websites for Health and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to Health. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for Health in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за здравје, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со здравје. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за здравје во/за Македонија.

© 2014 Веб Адресар zdravje | Health | здравје