logo


ПЗУ Калинка

Добрeдојдовте во Центарот за ментално здравје и аутизам ПЗУ КАЛИНКА.Мултидисциплинарниот тим од психијатар, клинички психолог и дефектолог се тука да Повеќе »

Центар за ментално здравје Аутизам Психологија Калинка

Зорба Консалтинг

М-р. Лидија Зорба работи како психолог, едукатор и тренер во Центарот за применета психологија „Зорба Консалтинг” Скопје. Дипломирала на Филозофскиот Повеќе »

Применета психологија Психологија Курсеви Диети Фитнес Тренинг

Хомеопатска ординација ГАИА

Др. Биљана Ѓуроска е Доктор на медицина кој професионално работи како хомеопат. Од својата менторка Хела Винкемаер беше иницирана во Класичната Повеќе »

Интегрирана Хомеопатија Школа Хомеопатската Ординација ГАИА Хомеопатија Алтернативна медицина

Психијатриска болница Скопје

ЈЗУ Психијатриската болница „Скопје”-Скопје, се наоѓа на левиот брег на реката Лепенец, во близина на устието во реката Вардар, на 7 км одалеченост Повеќе »

Психијатриска болница Психијатрија Психологија Болници Скопје

Поликлиника Интермед-Арт

Поликлиника Интермед-Арт е основана во февруари 2011год, лоцирана е на бул.Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико - Скопје.Располага Повеќе »

Поликлиники Општа медицина Трудова медицина Интерна медицина Лабораторија Физикална терапија

Pzu dr lazo kirov

ПЗУ "Др Лазо Киров" егзистира од 2004 год,од 2012 се надоградува со уште една дејност т.е Ортопедија,се наоѓа на улица Пиринска 75 б,екипирана е со Повеќе »

Ортопедија Здравје Општа медицина Лазо Киров Киров Штип

Неуродент

Приватната Здравствена Установа "Неуродент" Битола е составенa од oрдинација за неврологија и ординација за стоматологија. Повеќе »

Неврологија Стоматологија Здравје Медицина Неуродент Битола

Emuderm

EMUDERM е чисто оригинално масло од ему во форма на богата кремаста смеса. Гарантирано е чисто, преработено со користење на специјален процес без Повеќе »

Emuderm Емудерм Лекови Кожа Егзема Псоријаза

Cafe Form

Кафе Форм е производ кој има успешно дејство и ќе ве ослободи од вишокот килограми без ризик.Кафе Форм е идеален за сите оние кои се имуни на губење Повеќе »

Кафе Форм Зелено кафе Диета Слабеење Диети Алтернативна медицина

Универзитетски Стоматолошки Клинички Центар

Добредојдовте на web-страната на Европски универзитетски стоматолошки клинички центар кој на едно место Ви ги нуди сите стоматолошки специјалности. Повеќе »

Стоматологија Клиника Клинички центар Протетика Заби Бојо Андрески

Lista na veb strani za zdravje Web sites about Health Листа на веб страни за здравје

Site veb-sajtovi od Makedonija za zdravje na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za zdravje

All websites from Macedonia sorted by Health on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by Health. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за здравје на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за здравје

Deloven imenik za zdravje Business pages about Health Деловен именик за здравје

Najdobrite veb-sajtovi za zdravje, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so zdravje. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za zdravje vo/za Makedonija.Best websites for Health and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to Health. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for Health in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за здравје, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со здравје. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за здравје во/за Македонија.

© 2014 Веб Адресар zdravje | Health | здравје