logo


Златекс

Фирмата ZLATEX EXPORT-IMPORT е основана 1989 година од фамилијата Ацески и се базира на 100% приватен капитал.Нашата фирма поседува два погона со Повеќе »

Текстил Облека

Зорлутекс

ЗОРЛУТЕКС БАЛКАН ДООЕЛ е дел од една од најголемите Турски групации ЗОРЛУ ХОЛДИНГ, основана на 11/09/2009 год во Скопје.Основна дејност на фирмата е Повеќе »

Текстил

Нетам

Фирмата НЕТАМ ДОО – Скопје, со локација на ул. 534 бр.22 б С.Марино се занимава со производство на неткаен текстил од 2000 година. Во својата Повеќе »

Текстил

Ортекс

Ortex доо е основан 1992 год. Од почетокот на работење се занимава со дистрибуција на завеси ,фротир и корнизи од магацин.. Од 1994 г се отвораат Повеќе »

Текстил Завеси

Swisslion

Swisslion претставува империја во областа на производство на квалитетна и здрава храна. Примената на модерни технологии и врвното знаење, како и Повеќе »

Благо Кондиторски Производи Чипс Смоки Грицки

Kolid

Колид располага со динамична и обучена продажна сила која функционира преку најсовремен сопствен продажен систем со мобилно програмско решение за Повеќе »

Чипси Смоки

Dobra Voda

Водата како основен елемент од животот има есенцијално значење за здравјето на човекот. Во нормални услови, човек на просечна возраст губи од 2,5 до Повеќе »

Газирана Негазирана

Витаминка Прилеп

"Витаминка" е целосно приватизирана компанија, со процес завршен во 1999 год. Доминантниот пакет на акции се наоѓа во помала група на вработени во Повеќе »

Храна Грицки Чоколада

Пела Роса

"Пела Роса" е водата која за рекордно кратко време стана вистински миленик на Македонскиот пазар. Миленик на луѓето кои знаат да го препознаат вкусот Повеќе »

Вода

Пекабеско

Пекабеско АД е една од водечките македонски компании за производство на сувомеснати производи, дистрибуција на хранаи цигари. Примарната дејност на Повеќе »

Салами

Кумановски Кори

Повеќе од 12 години, Кумановски Кори™ ги следи и разбира потребите на нашите потрошувачи, и секогаш ги задоволува нивните очекувања со најдобри свежи Повеќе »

Кори

X Print

X Print е вашиот сервис и комуникација со последниот збор на технологијата за дигиталното печатење на сите формати почнувајки од визит карти па се до Повеќе »

Печатење Плотирање Скенирање Ситографика

Art Print Studio

Арт Принт Студио Печатница Арт Принт Студио нуди најквалитетни услуги во областа на графичкиот дизајн .. Повеќе »

Печатење Графички дизајн Графички решенија

Винарска визба - Попова кула

Винарската визба Попова Кула и лозовите насади се лоцирани на јужната падина на Велико Брдо, западно од прекрасното градче Демир Капија во близина Повеќе »

Алкохолни пиалоци Вино Винарска визба

Lista na veb strani za industrija Web sites about industry Листа на веб страни за индустрија

Site veb-sajtovi od Makedonija za industrija na edno mesto ! Na nasiot sajt ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano na veb prostorot vo Makedonija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi vo Makedonija za industrija

All websites from Macedonia sorted by industry on one place! On our site you will be able quickly to find all the information related with different web sites sorted by industry. Our web directory includes a listing of all websites that offer products or services in Macedonia.

Сите веб-сајтови од Македонија за индустрија на едно место ! На нашиот сајт ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано на веб просторот во Македонија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги во Македонија за индустрија

Deloven imenik za industrija Business pages about industry Деловен именик за индустрија

Najdobrite veb-sajtovi za industrija, na edno mesto! Namesto da talkate zaludno i da gubite vreme, ovde ke imate moznost brzo i navremeno da se informirate za se sto e povrzano so industrija. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za industrija vo/za Makedonija.Best websites for industry and in one place! Rather than wander in vain and wasting time, here you will be able to quickly and timely information about everything related to industry. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for industry in Macedonia.Најдобрите веб-сајтови за индустрија, на едно место! Наместо да талкате залудно и да губите време, овде ќе имате можност брзо и навремено да се информирате за се што е поврзано со индустрија. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за индустрија во/за Македонија.

© 2014 Веб Адресар industrija | industry | индустрија