logo


129

Фудбалска Федерација на Македонија Fudbalska Federacija na Makedonija

Официјална интернет страница на Фудбалската Федерација на Македонија. Се за македонскиот фудбал, од резултати, статистика, сите кола во сезоната и се за македонската репрезентација.

Oficijalna internet stranica na Fudbalskata Federacija na Makedonija. Se za makedonskiot fudbal, od rezultati, statistika, site kola vo sezonata i se za makedonskata reprezentacija.

Слични сајтови

Beach Volleyball Macedonia

7363 Одбојка на плажа (Beach Volleyball) е спорт во кој се натреваруваат, еден против друг, два Повеќе »

РК Вардар

5055 РК Вардар од Скопје е осумкратен ракометен шампион на Македонија. Претходно настапуваше под Повеќе »

Еволушн

6103 И конечно !!!!! Ултра школа кај нас: скијање, сноуборд, фристајл, планинарење, параглајдери, Повеќе »

Самурај

5314 Во Центарот за јапонски боречки вештини ЈКА Самурај ќе најдете високо квалитетни тренинзи по 4 Повеќе »

Наш избор на сајтови
© 2014 Веб Адресар Фудбалска Федерација на Македонија