logo


Слични сајтови

Атлета

7251 Добредојдовте на официјалната страна на Фитнес и бодибилдинг клубот Атлета.Атлета е култна Повеќе »

Планинарски Клуб „Љуботен“

1249 Во Тетово, градот под Шара, на 23 март 1925 година се формира Планинарско Друштво „Љуботен“. Повеќе »

Проксима фитнес

2967 Проксима фитнес Повеќе »

Орка Спорт

4430 рка Спорт е малопродажен ланец на спортски продавници кој работи во рамките на компанијата Повеќе »

Наш избор на сајтови
© 2014 Веб Адресар Кајакарска федерација на Македонија