logo


Тениска Академија Марковски

ТК МТП постои од 1995 година. Создаден е како резултат на тениската идеа на Милан Марковски, која беше поддржана и реализирана со помош на Повеќе »

Тенис

Ски Маврово

Мистично и романтично, во прегратката на високите врвови на планината Кораб, регионот на Маврово е познат со векови по својата гостољубивост. Една од Повеќе »

Школа за скијање Алпско скијање Сноубординг Лов Риболов

Македонска тениска федерација

Тенисот како спорт за прв пат бил заигран од страна на Англиските офицери во градот на конзулите-Битола во далечната 1899 година, една година по Повеќе »

Спорт Тенис

Гран Клуб

Идејата Гран Клуб беше за прв пат неврзано спомната уште пред 9 години, за во 2006 година да започне полека да се преточува во конкретен проект и Повеќе »

Билјард

Спортски Центар Борис Трајковски

Спортскиот Центар го носи името на трагично загинатиот Претседател на Република Македонија Борис Трајковски (1956-2004). Се наоѓа на територијата на Повеќе »

Спорт Спортска сала Спортски центар

Спортски центар ФОРЦА

Форца е прв и уникатен бренд во Скопје кој нуди комплетни услуги за спорт, рекреација и релаксација. ФОРЦА е спортски центар поделен на два Повеќе »

Спортски центар Рекреација

K&M Billiard and Snooker Club

Започна со работа на 4 септември 2013 година. Располага со четири професионални билијард маси и една професионална за Снукер. Одличена забава со која Повеќе »

билијард клуб

Enternet

До 2005 година во Скопје не постоеше вистинско место каде сите граѓани би имале пристап до компјутер и интернет. Со отворањето на Cyber клубот Повеќе »

интернет пинг понг компјутерски игри

Базен Аеродром

Добредојдовте на официјалната веб страница на БАЗЕН АЕРОДРОМ. Овде ќе може да се информирате за сите активности и настани поврзани со работата на Повеќе »

Базен

Шаховски клуб Гамбит Ассеко Сее

Ве покануваме во посета на нашата шаховска школа, која се наоѓа на ул. Орце Николов Број182 А, за еден месец бесплатни шаховски лекции за вашите Повеќе »

Здруженија Шаховски школи Шах Натпревари

Аква Парк Пробиштип

На широкиот природен простор во подножјето на Осоговските планини, на површина од 18 000 м2 се простира првиот Аква парк во Македонија. Широкиот Повеќе »

Аква Парк Базени Тобогани Ресторани Барови

Арт Картинг Центар

АРТ Картинг центар има картинзи со работна зафатнина од 200 кубни сантиметри и 7 конски сили и патека според Европски стандарди - со должина од 500 Повеќе »

Картинг Картинг центар Картинзи Спортски центри Арт Картинг академија

Lista na veb strani za sportski centri Web sites about Листа на веб страни за спортски центри

Najdobriot i najkompleten veb adresar vo Makedonija, kojsto vi ovozmozuva da gi najdete site veb-sajtovi na edno mesto. Dokolku gi barate najdobrite veb sajtovi po sportski centri vo Makedonija, vie ste na vistinskoto mesto! Veb adresarot vi nudi listing na site veb-sajtovi koisto se odnesuvaat na sportski centri

The best and most complete web directory in Macedonia, that helps you to find all websites on one place. If you are looking for the best websites by in Macedonia, you are on the right place. This web directory offers you a listing of all websites associated by .

Наjдобриот и најкомплетен веб адресар во Македонија, којшто ви овозможува да ги најдете сите веб-сајтови на едно место. Доколку ги барате најдобрите веб сајтови по спортски центри во Македонија, вие сте на вистинското место! Веб адресарот ви нуди листинг на сите веб-сајтови коишто се однесуваат на спортски центри

Deloven imenik za sportski centri Business pages about Деловен именик за спортски центри

Sekoj od veb sajtovite navedeni vo listata pripaga vo podkategorijata sportski centri,redosledot na prikazuvane i oddeluvaneto na eden prikaz od ostanatite zavisi od pogolem broj na marketingski faktori koi gi odreduva adresarot. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za sportski centri vo Makedonija.Each of the web sites listed in the list belongs to the subcategory , the order of presentation and display of a separation from the rest depends on the growing number of marketing factors that determine the address. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for .Секој од веб сајтовите наведени во листата припаѓа во подкатегоријата спортски центри,редоследот на прикажување и одделувањето на еден приказ од останатите зависи од поголем број на маркетингшки фактори кои ги одредува адресарот. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за спортски центри во Македонија.

спортски центри во

Наш избор на сајтови

би можело да ве интересира и

© 2014 Веб Адресар sportski centri | | спортски центри