logo


Chola Guest House

Преноќевалиште што располага со бесплатен интернет, климатизирани простории, кабловска телевизија, мини бар и уште многу повеќе. Посетете не и ќе се Повеќе »

Нојќевање

City Hostel

City Hostel is a family owned property, located in a great peaceful neighbourhood under the mountain Vodno. It is well designed and offers a quiet Повеќе »

Хостел Сместување Соби

Hostel Iguana

Идејата за отворање на хотел "Игуана" се роди како резултат на зголемениот бројот на посетители, главно млади луѓе, туристи, пријателите на Повеќе »

хостел сместување преноќување соби

Art-Hostel

Хостел достапен за секој вкус и сечиј џеб. Со пријателска, позитивна атмосфера и уникатен атристички стил, Арт Хостелот ви гарантира задоволство и Повеќе »

соби сместување преноќување

Hi Hostel Skopje

На само 10 минути од центарот на Скопје, доста достапен хостел.Се наоѓа на повисок дел од градот со што го прави доста спокоен и ви овозможува да Повеќе »

хостел сместување соби преноќување

Unity Hostel

Изграден со љубов и ентузијазам, хостелот е креација на уметнички идеи кои кулминираат во позитивна и прозрачна еко-пријателска атмосфера, Повеќе »

соби сместување преноќување

Rekord Hostel - Skopje, Macedonia

Лоциран во срцето на градот, нашиот хостел претставува основа за дневно разгледување на атракциите од градот, но и за вечерни посети на популарните Повеќе »

хостел соби преноќување сместување

Хотел Ривиера

Хотел Ривиера се наоѓа во Охрид на брегот на Охридското Езеро близу стариот град. Ви нуди соби кои се реновирани во 2009 кои нудат поглед кон градот Повеќе »

Хотел Ресторан Бар

Урбан Хостел

Почитувани, Чест и задоволство ни е да Ви понудиме сместување за вашите гости во Урбан Хостел Скопје. Урбан Хостел е првиот објект од ваков вид за Повеќе »

Хостел Сместување Соби Делукс Категорија

Sunny Lake Hostel

Добредојдовте во Сани Лејк Хостелот. Се наоѓаме во Стариот дел на градот(Месокастро). Нудиме: -Бесплатен доручек -Сладолед -Бесплатна интернет и Повеќе »

Хостели Апартмани Соби Сместување

Lista na veb strani za hostel Web sites about Листа на веб страни за хостел

Najdobriot i najkompleten veb adresar vo Makedonija, kojsto vi ovozmozuva da gi najdete site veb-sajtovi na edno mesto. Dokolku gi barate najdobrite veb sajtovi po hostel vo Makedonija, vie ste na vistinskoto mesto! Veb adresarot vi nudi listing na site veb-sajtovi koisto se odnesuvaat na hostel

The best and most complete web directory in Macedonia, that helps you to find all websites on one place. If you are looking for the best websites by in Macedonia, you are on the right place. This web directory offers you a listing of all websites associated by .

Наjдобриот и најкомплетен веб адресар во Македонија, којшто ви овозможува да ги најдете сите веб-сајтови на едно место. Доколку ги барате најдобрите веб сајтови по хостел во Македонија, вие сте на вистинското место! Веб адресарот ви нуди листинг на сите веб-сајтови коишто се однесуваат на хостел

Deloven imenik za hostel Business pages about Деловен именик за хостел

Sekoj od veb sajtovite navedeni vo listata pripaga vo podkategorijata hostel,redosledot na prikazuvane i oddeluvaneto na eden prikaz od ostanatite zavisi od pogolem broj na marketingski faktori koi gi odreduva adresarot. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za hostel vo Makedonija.Each of the web sites listed in the list belongs to the subcategory , the order of presentation and display of a separation from the rest depends on the growing number of marketing factors that determine the address. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for .Секој од веб сајтовите наведени во листата припаѓа во подкатегоријата хостел,редоследот на прикажување и одделувањето на еден приказ од останатите зависи од поголем број на маркетингшки фактори кои ги одредува адресарот. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за хостел во Македонија.

хостел во

Наш избор на сајтови

би можело да ве интересира и

© 2014 Веб Адресар hostel | | хостел