logo


Hotel Viktorija

Хотел Викторија е лоциран во строгиот центар на Битола, што им овозможува на нашите гости лесен пристап до сите поважни локации во градот.Ексклузивна Повеќе »

Сместување

Hotel Ambassador

Е отворен во Март 2008 година. Хотелот се наоѓа во строгиот центар на градот. Хотелот располага со 7 апатрмани и 8 двоктеветни соби и ресторан кој по Повеќе »

Сместување

Hotel Sumski Feneri

Нашиот хотел се наоѓа во пазувите на Баба планина, сместен е на само 3 км од Градот Битола, на 900 метри надморска височина. Во објектот на хотелот Повеќе »

Сместување

http://www.tomcesofka.com/

Хотел - Ресторанот “Томче Софка“ е лоциран во центарот на Скопје, главниот град на Р. Македонија. Оддалечен 20 km од Меѓународниот аеродром Повеќе »

хотел

Хотел 7

Хотел "7" е новоотворен хотел во Скопје. Се наога на бул.Водњанска 28, наспроти "Клинички Центар-Скопје", недалеку од строгиот центар на градот Повеќе »

Хотел Соби и апартмани

Панорама Резиденс

Извонреден луксузен хотелски простор од видот на бутик, со луксузно опремени апартмани. Хотелот ќе вклучува ноќни и дневни услуги на консиерж, како Повеќе »

Хотел Водно

Резиденс Ин Скопје

Соби за релаксација и одмор...Соби за работа...Соби да дишите слободно..Со нашата посветеност и љубезност да ги услужиме нашите гости, комбинирана со Повеќе »

Хотел

Хотел Сити Парк

Хотел Сити Парк, отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. За ентериерот се погрижија врвни архитекти, создавајки топла и Повеќе »

Хотал

Stone Bridge Hotel

За Вашите незаборавни мигови на задоволство и уживање во миксот на културите на Ориентот, Медитеранот, Балканот и Европа се погрижи единствениот Повеќе »

Хотел

ТЦЦ Плаза

TCC Plaza е повеќенаменска зграда на четири ката лоцирана во центарот на Скопје, главниот град на Република Македонија, што значи дека се наоѓа во Повеќе »

Хотел

Хотел Амбасадор

Хотелот "Амбасадор" се наоѓа во центарот на градот помеѓу Руската амбасада и новиот православен храм. Во негова близина (радиус од 1км) се наоѓаат Повеќе »

Хотел

Хотел Вергина

Хотелот Вергина е еден од водечките хотели од својата категорија во Скопје. Основан во 2001 има опслужено илјадници задоволни клиенти од целиот свет. Повеќе »

Хотел

Хотел Олимпија

Со шест години постоење Ресторан Олимпиа веке се докажа со својот квалитет и препознатлива услуга. Присутни сме во доменот на организација на Повеќе »

Хотел

Hotel Epinal

Живописниот комфор и забава на хотелот ќе ги воодушеват Вашите сетила и ќе Ве примамат да останете уште подолго. Опколен од најзначајните точки на Повеќе »

Хотелско сместување Апартмани Соби Ресторан

Хотел Бистра Маврово

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Повеќе »

Хотелско сместување Планински туризам Соби Апартмани

Lista na veb strani za hotel Web sites about Листа на веб страни за хотел

Najdobriot i najkompleten veb adresar vo Makedonija, kojsto vi ovozmozuva da gi najdete site veb-sajtovi na edno mesto. Dokolku gi barate najdobrite veb sajtovi po hotel vo Makedonija, vie ste na vistinskoto mesto! Veb adresarot vi nudi listing na site veb-sajtovi koisto se odnesuvaat na hotel

The best and most complete web directory in Macedonia, that helps you to find all websites on one place. If you are looking for the best websites by in Macedonia, you are on the right place. This web directory offers you a listing of all websites associated by .

Наjдобриот и најкомплетен веб адресар во Македонија, којшто ви овозможува да ги најдете сите веб-сајтови на едно место. Доколку ги барате најдобрите веб сајтови по хотел во Македонија, вие сте на вистинското место! Веб адресарот ви нуди листинг на сите веб-сајтови коишто се однесуваат на хотел

Deloven imenik za hotel Business pages about Деловен именик за хотел

Sekoj od veb sajtovite navedeni vo listata pripaga vo podkategorijata hotel,redosledot na prikazuvane i oddeluvaneto na eden prikaz od ostanatite zavisi od pogolem broj na marketingski faktori koi gi odreduva adresarot. Veb adresarot vi nudi pregled na site veb-sajtovi, koisto nudat proizvodi ili uslugi za hotel vo Makedonija.Each of the web sites listed in the list belongs to the subcategory , the order of presentation and display of a separation from the rest depends on the growing number of marketing factors that determine the address. Web Address offers an overview of all the websites that offer products or services for .Секој од веб сајтовите наведени во листата припаѓа во подкатегоријата хотел,редоследот на прикажување и одделувањето на еден приказ од останатите зависи од поголем број на маркетингшки фактори кои ги одредува адресарот. Веб адресарот ви нуди преглед на сите веб-сајтови, коишто нудат производи или услуги за хотел во Македонија.

© 2014 Веб Адресар hotel | | хотел